BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ekologiška kosmetika, natūrali kosmetika

Moteris žaidžia savo grožiu kaip vaikai peiliu. Jos pačios juo susižeidžia

ekogrozis ● 2011-10-24

Rašytojas Viktoras Hugo sakė: „Moteris žaidžia savo grožiu kaip vaikai peiliu. Jos pačios juo susižeidžia”.
Šis žymus prancūzų literatūros klasikas gyveno 19 amžiuje, tačiau puikiai matė, kaip moteris, dažnai pati to nenorėdama, gadina savo sveikatą vardan grožio.
Atrodo, tobulėjant ir vystantis pasaulio technologijoms bei mokslui, sąlygos visame kame turėtų gerėti ir tobulėti. Deja, to negalima pasakyti apie kosmetikos industriją. Dabar stengiamasi gaminti kuo greičiau ir pigiau, tikrai ne visada atsižvelgiant į produkto kokybę.
Dabartinė moteris dažnai kenčia ne tik nuo aplinkos užterštumo, bet ir nuo sintetinės kosmetikos sukeltų negalavimų. Labai dažnai grožio priemonės tampa kvėpavimo problemų, išbėrimų, sudirginimų, dilgėlinės, galvos skausmo priežastimi, taip pat dėl prastos kokybės ar produkto netinkamumo odą ima kankinti spuogai, kurie labai dažnai palieka veide nemalonius randelius.
Norint išvengti cheminiu būdu pagamintos kosmetikos įtakos ir nuolat atrodyti puikiai, patartina rinktis ekologišką kosmetiką. Žmonėms vis labiau ieškant natūralumo ir saugant savo sveikatą, grožio industrija taip pat neatsilieka - aplink vis daugėja natūralios kosmetikos gamintojų.
Ekologiška kosmetika padeda sumažinti įvairius randelius, gydo odą, naikina paraudimus ir išbėrimus. Ji ne tik nesukelia visiškai jokių alerginių reakcijų, bet ir tinka visų tipų odai.
Moksliškai įrodyta, jog ekologiškomis priemonėmis, kurių sudėtyje yra žolelių ir eterinių aliejų, galima išgydyti ne tik odos, bet ir įvairius psichologinius susirgimus (depresiją, nerimą).
Žinoma, visur galioja terminas, kad kas per daug - tas nesveika. Net ir naudojant 100% natūralią kosmetiką didžiuliais kiekiais galite susirgti. Juolab, kad natūralus produktas yra kur kas veiksmingesnis, todėl ir vartoti reikia mažesnį kiekį.

Šaltinis: www.ekogrozis.lt Internetinė kosmetikos parduotuvė.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1) : "Moteris žaidžia savo grožiu kaip vaikai peiliu. Jos pačios juo susižeidžia"

1 | Ramas

2011-10-26 ● 19:52

Labai gerai perteikta mintis. Grožis turi būt saugus.

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyti komentarą

Kategorijos

Archyvai