BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ekologiška kosmetika, natūrali kosmetika

Moteris dažnai dėl grožio pasirengusi paaukoti labai daug

ekogrozis ● 2011-10-24

Sugįžimas prie ištakų - taip būtų galima apibūdinti dabartinę visuomenę dėl jos pastangų kuo labiau priartėti prie natūralumo. Šito siekiama visose srityse, ne išimtis ir grožio industrija. Juolab, kad kosmetika visais laikais buvo viena pagrindinių moters grožio paryškinimo priemonių.
Moteris dažnai dėl grožio pasirengusi paaukoti labai daug. Net gyvybę. Galbūt dabar ir sunku tuo patikėti, tačiau pakanka prisiminti, jog karalienės Elžbietos I laikais moterys baltai padengdavo veidą pudra, kurios pagrindinė sudedamoji dalis būdavo švinas.
Žinoma, bėgant laikui, keičiasi ir kosmetika. Tiesa, mūsų močiučių naudotos natūralios kosmetikos priemonės galbūt ir nelabai pagelbės, tačiau ten ir nereikia žvalgytis. Visose šalyse sparčiai gausėja firmų, kurios užsiima natūralios kosmetikos gamyba.
Žmogaus oda įsisavina 60% to, ką ant jos uždedate. Tad nėra ko stebėtis, kad odos priežiūrai ir poselėjimui yra skiriama tiek pastangų. Įvairios cheminės medžiagos, naudojamos kosmetikos gamyboje, nors ir nedideliais kiekiais, gali negrįžtamai apnuodyti organizmą ir tapti įvairių ligų priežastimi. Juk lašas po lašo ir akmenį pratašo.
Šiuo atveju ekologiška kosmetika ne tik kad nekenkia Jūsų organizmui, bet ir gydo: ji pagerina odos būklę ir ją kruopščiai puoselėja. Natūrali kosmetika pašalina ir įvairius defektus: bėrimus, nedidelius randelius.
Dažnai žmones suvilioja žemos kosmetikos kainos. O kam pirkti brangesnę natūralią prekę, jei galima kitokių už tą pačią kainą įsigyti dvi? Tačiau nereikėtų pamiršti, kad kaina dažniausiai atitinka kokybę. O į savo sveikatą investuoti apsimoka visada.

Šaltinis: www.ekogrozis.lt Ekologiška ir natūrali kosmetika internetu.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2) : "Moteris dažnai dėl grožio pasirengusi paaukoti labai daug"

1 | Žynios - Moteris dažnai dėl grožio pasirengusi paaukoti labai daug

2012-03-12 ● 12:03

[...] Moteris dažnai dėl grožio pasirengusi paaukoti labai daug Paskelbė Vykintas prieš 1 min. iš http://ekogrozis.blogas.lt | SPAM’as! Lietuvoje: natūrali kosmetika ekologiška kosmetika   [...]

2 | Moteris dažnai dėl grožio pasirengusi paaukoti labai daug | SEOStraipsniai.lt

2012-03-12 ● 12:05

[...] internetu. Šaltinis: Ekologiška kosmetika, natūrali kosmetika. Straispsnio originalas: Moteris dažnai dėl grožio pasirengusi paaukoti labai daug. #dd_ajax_float{ background:none repeat scroll 0 0 #FFFFFF; border:1px solid #DDDDDD; float:left; [...]

Rašyti komentarą

Kategorijos

Archyvai