BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ekologiška kosmetika, natūrali kosmetika

Kuo ekologiška kosmetika yra išskirtinė?

ekogrozis ● 2011-10-30

Kiekviena moteris į savo grožį investuoja negailėdama nei pinigų, nei laiko. Be abejo, į tai įdėdama daug pastangų, ji nori gauti pačius geriausius rezultatus. Tačiau dabartinį pasaulį valdanti sintetika dažniau nuvilia nei pradžiugina. Bet nėra padėties be išeities - vėl pradedama žvalgytis į natūralumą, o to pasekmė - ekologiška kosmetika. Kuo tokia kosmetika yra išskirtinė?

Pirmiausia, natūrali kosmetika turi trumpesnį galiojimo laiką nei pagaminta cheminiu būdu (dažniausiai nuo trijų mėnesių iki vienerių metų). Žinoma, milteliai ar mineralinis makiažas turi kur kas ilgesnį, beveik neribotą galiojimo laiką. Nepamirškite, jog 100% natūralių produktų negalima laikyti atsargose. Jeigu esate linkę produktus naudoti ilgiau nei kelis mėnesius, įsigykite jų mažesniais kiekiais. Taigi nors natūralūs produktai ir turi didelį antibakterinį poveikį, jie neturi sintetinių konservantų, kurie žymiai prailgina kosmetikos galiojimo laiką. Natūralios kosmetikos nepatartina laikyti ir vonios kambaryje - jame yra per daug drėgmės, kuri gali juos sugadinti kur kas greičiau.
Ekologiškoje kosmetikoje naudojami natūralūs konservantai yra labai svarbi kosmetikos sudedamoji dalis. Apskritai, drėkinamieji produktai yra stabilesni ir kur kas mažiau linkę į bakterinį užterštumą nei produktai, kurių sudėtyje yra vandens.
Dar vienas įdomus ekologiškos kosmetikos aspektas - ją galima užšaldyti. Kai produktas nenaudojamas, jį galima laikyti šaldytuve ir taip prailginti jo galiojimo laiką. Juolab, kad tai visiškai nekeičia produkto efektyvumo.
Žinoma, natūrali kosmetika yra brangesnė nei sintetinė. Tačiau ir čia galima rasti sprendimą - galite įsigyti kelis, dažniausiai naudojamus produktus. Be to, ekologiška kosmetika yra kur kas geresnės kokybės nei sintetinė, todėl ją galima naudoti mažesniais kiekiais ir gauti kur kas geresnį rezultatą.
Pabaigoje galima pridurti P. Hilės žodžius, jog „moteris - protinga pasaka”, tad tikrai kieviena dailiosios lyties atstovė pasirinks išmintingai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Kuo ekologiška kosmetika yra išskirtinė?"

Rašyti komentarą

Kategorijos

Archyvai