BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ekologiška kosmetika, natūrali kosmetika

Ar kada nors atkreipėte dėmesį, kaip Jūs renkatės kosmetikos priemones?

ekogrozis ● 2011-10-28

Ar kada nors atkreipėte dėmesį, kaip Jūs, mielos moterys, renkatės kosmetikos priemones? Pirmiausia Jus patraukia gražiai atrodanti pakuotė, tuomet pasidomite, koks Jūsų susidomėjimo objekto kvapas, o tada greitai perbėgate akimis per produkto sudėtį. Juolab, jei ant pakuotės užrašytas žinomos ir garsios firmos pavadinimas, dažnai nedvejodamos tą produktą nusiperkate. Deja, dažnai tai būna tik išoriniai blizgučiai, kurie slepia kur kas blogesnius dalykus, nei kartais galite įsivaizduoti.
Tikriausiai ne kartą matėte per televiziją, jog gamintojai ant prekių pakuočių prifantazuoja įvairių dalykų, kurie labai dažnai prasilenkia su realybe. Nors produktas ir atrodo gerai, ir turi malonų kvapą, jis retai suteikia odai kažką iš tiesų gero.
Dauguma nenatūralių ingredientų, naudojamų žinomų firmų kosmetikos gaminiuose, tokių kaip užpildai, emulsikliai, kvapiosios medžiagos ar sintetiniai konservantai tikrai nėra reikalingi, nes dažnai jie suteikia labai mažą naudą Jūsų organizmui. Juolab, kad dauguma sintetinių konservantų dirgina odą, kas dažnai tampa įvairių odos sudirgimų ar net kai kurių ligų priežastimi.
Ką tuomet rinktis? Juk kiekviena moteris nori būti ir sveika, ir graži. Atsakymas paprastas - ekologišką kosmetiką. Jos sudėtyje yra natūralūs priedai, kurie turi gydomąjį poveikį, nes natūraliuose produktuose gausu gydomųjų ir maistinių medžiagų. Tokios kosmetikos sudedamosios dalys (pavyzdžiui, įvairūs augalai) auginamos be cheminių medžiagų ir toksinų.
Taip pat daug tikrai natūralios kosmetikos galima įsigyti iš nedidelių firmų, kurios bendradarbiauja su žmonėmis, palaikančiais ekologijos idėjas ir gaminančiais tik natūralius produktus. Taigi ekologiška kosmetika yra visiška priešingybė sintetinei, nes dažniausiai gaminama ne masiškai, o rankiniu būdu ir atidžiai.
Nepaisant to, kad natūralus produktas dažnai esti brangesnis nei pagamintas cheminiu būdu, renkantis kosmetiką, visada verta investuoti ne į kiekybę, bet į kokybę. Nes niekas kitas už Jus nepasirūpins Jūsų sveikata.
Šaltinis: www.ekogrozis.lt - Patikima ir saugi elektroninė parduotuvė prekiaujanti ekoligška ir natūralia kosmetika.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Ar kada nors atkreipėte dėmesį, kaip Jūs renkatės kosmetikos priemones?"

Rašyti komentarą

Kategorijos

Archyvai